17 січня 2024 23:05

Яремчук не допоміг: "Валенсія" програла "Сельті" та вилетіла з Кубку Іспанії

У середу, 17 січня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії між Валенсією, за яку виступає Роман Яремчук, та Сельтою. Матч пройшов на стадіоні «Месталья» та завершився з рахунком 3:1 на користь гостей.

Сельта розпочала поєдинок вдаліше за господарів поля та на 18-ту хвилину зустрічі двічі забила Спочатку результативний удар на свій рахунок записав Де ла Торре, а потім точним пострілом з пенальті відмітився Дувікас.

Проте ще у першій половині зустрічі команда Яремчука зуміла відіграти один гол – арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку, а Пепелу переграв голкіпера суперників.

Роман Яремчук з’явився на полі на 76-й хвилині поєдинку, але відзначитися результативними діями не зміг.

За десять хвилин до закінчення основного часу Сельта забила третій гол у ворота Валенсії – Дувікас оформив дуль.

Фінальний свисток зафіксував поразку команди українця, яка припинила боротьбу за Кубок Іспанії.