5 січня 2024 23:40

"Дженоа" втратила першу перемогу у 2024 році, Малиновський відіграв проти "Болоньї" без заміни

Поєдинок між Болоньєю та Дженоа відкривав програму 19 туру Серії А. Команда Руслана Малиновського була в декількох хвилинах від перемоги над опонентом.

Дженоа втратила мінімальну перемогу в матчі 19 туру Серії А проти Болоньї. Матч закінчився з рахунком 1:1.

Дженоа повела в рахунку на 20-й хвилині завдяки блискучому виконанню Гудмунссона. Ісландець наважився на прямий удар зі стандарту, який став повною несподіванкою для суперника.

Рахунок 1:0 на користь Дженоа тримався до 95-ї хвилини, коли на допомогу господарям прийшов корнер, який завершився голом Де Сільвестрі, який врятував Болонью від другої поразки поспіль в Серії А.

Головний тренер Дженоа Альберто Джилардіно випустив з перших хвилин Руслана Малиновського. Хавбек збірної України провів на полі з першої та до останньої хвилини.