26 грудня 2023 19:04
1

"Борнмут" із Забарним розгромив "Фулхем"

У вівторок, 26 грудня, Борнмут прийняв лондонський Фулгем у поєдинку 19-го туру англійської Прем'єр-ліги. Матч закінився перемогою господарів із рахунком 3:0.

Український центральний захисник Ілля Забарний вийшов у стартовому складі команди Андоні Іраоли та провів на полі усі 90 хвилин.

Борнмут зміг відкрити рахунок завдяки голу Джастіна Клюйверта в самому кінці першого тайму, забезпечивши собі спокійну перерву.

А вже у другій половині гри найкращий бомбардир команди Домінік Соланке подвоїв перевагу господарів, реалізувавши удар з пенальті.

В кінці зустрічі Луїс Сіністерра довів рахунок до розгромного, забивши третій м'яч у ворота лондонців.

Після цього матчу Борнмут посідає 10 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи 25 очок та випереджаючи Челсі.

Підопічні Іраоли не програють вже сім матчів поспіль, вигравши шість з них та пропустивши у них п'ять м'ячів.

Фулхем йде 13-м, набравши на чотири бали менше за команду Забарного.

Український захисник в цьому сезоні провів абсолютно усі хвилини в 18-ти поєдинках АПЛ.

В наступному матчі 31 грудня Борнмут на виїзді зустрінеться з лондонським Тоттенхемом.