8 грудня 2023 23:46

"Вестерло" з Сидорчуком здобув перемогу над "Кортрейком"

У п'ятницю, 8 грудня, Кортрейк приймав Вестерло в матчі 17-го туру чемпіонату Бельгії. На момент початку гри команди займали останню та передостанню сходинку в турнірній таблиці.

У першому таймі відзначитися забитим голом зуміли лише гості. З передачі Еміна Байрама забив Матія Фріган, завдавши зі штрафного майданчику результативного удару у лівий нижній кут воріт.

Кортрейк зумів зрівняти рахунок вже в другому таймі. Айзек Девіс після передачі Феліпе Авенатті, влучно пробив головою у ліву дев'ятку.

На 87-й хвилині Ертон Дачі підібрав м'яч у штрафному майданчику Кортрейка та відправив його низом під ліву стійку, встановивши остаточний рахунок у грі.

Український півзахисник Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі Вестерло та провів на полі увесь матч. Росіянин Марк Мампассі, який раніше виступав за юнацьку збірну України провів усю гру на лаві для запасних.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Брент Стассенс зафіксував перемогу Еріка Рінарса у першому матчі на чолі Вестерло.

Сидорчук провів 11 матч в складі Вестерло у чемпіонаті Бельгії, забивши один гол.

Після цієї гри Вестерло має 14 очок та посідає 14 місце, випереджаючи Кортрейк, який йде останнім, на чотири бали.

Наступний матч команда українця проведе 15 грудня вдома проти Ейпена. Матч розпочнеться о 21:45 за київський час