26 листопада 2023 10:22

Саррі: "Найближчим часом проаналізую ситуацію в клубі і прийму рішення про своє майбутнє"

Головний тренер "Лаціо" Мауріціо Саррі поділився думкою про минулий матч Серії А, в якому його команда програла "Салернітані" з рахунком 2:1, а також припустив, що може залишити свою посаду на тлі невдалих результатів римського клубу.

«Ми втратили характер і упустили ініціативу. Після забитого голу у першому таймі ми повернулися на поле, сподіваючись, що контролюватимемо хід гри протягом 50 хвилин, проте це не відповідає нашим характеристикам як команди.

Щось явно не працює. Якби я був упевнений, що проблема в мені, то негайно пішов би у відставку. Думаю, цього сезону я почав суворіше ставитися до своїх футболістів.

Якщо протягом наступних кількох днів після аналізу ситуації я зрозумію, що те, що сталося, є моєю провиною, то буду першим, хто ухвалить рішення піти у відставку, поговоривши про це з президентом клубу», — наводить слова DAZN.