29 жовтня 2023 19:40

Дубль Холанда допоміг "Манчестер Сіті" розгромити "Манчестер Юнайтед" на "Олд Траффорд"

У центральному матчі десятого туру чемпіонату Англії Манчестер Сіті в гостях обіграв Манчестер Юнайтед із рахунком 3:0.

У першому таймі Городяни отримали можливість пробити пенальті після того, як Расмус Хейлунн порушив правила у своєму штрафному майданчику.

Одинадцятиметровий упевнено реалізував Ерлінг Холанд. Після перерви норвезький бомбардир оформив дубль, розстрілявши чужі ворота головою зблизька.

А розгромним зробив рахунок Філ Фоден, котрий відзначився наприкінці гри після передачі Холанда.

Манчестер Сіті набрав 24 очки і посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Англії. Манчестер Юнайтед знаходиться на восьмій позиції.

У наступному турі АПЛ Червоні дияволи гратимуть проти Фулхема, а команда Пепа Гвардіоли зіграє з Борнмутом українця Іллі Забарного.

"Манчестер Юнайтед" – "Манчестер Сіті" 0:3

Голи: Холанд (26, з пенальті, 49), Фоден (80)

"Манчестер Юнайтед": Онана — Далот, Магуайр, Еванс, Ліндельоф (Регілон, 74) — Амрабат (Маунт, 46), Мактоміней — Фернандеш, Еріксен (Антоні, 86), Рашфорд (Марсьяль, 86) — Хейлунн (Гарначо, 74)

"Манчестер Сіті": Едерсон — Уокер, Діаш, Стоунз, Гвардіол — Родрі, Сілва — Фоден, Альварес (Ковачіч, 87), Гріліш (Доку, 87) — Холанд

Попередження: Онана (26) Амрабат (42), Антоні (90+2), Фернандеш (90+4) — Фоден (42)