29 жовтня 2023 10:36

"Колос" - "Динамо": 5-й гол Тимчика, Шапаренко зрівнявся з Леоненком, Буяльський - з Дем'яненком

У 12 турі VBET Ліги «Динамо» зіграло внічию у Ковалівці з «Колосом». До вашої уваги добірка чисел та фактів за підсумками цієї гри.

· 10-й матч «Динамо» та «Колоса» в УПЛ завершився 3-ю нічиєю, динамівці раніше перемагали 6 разів, а ковалівці – один.

· Завершилася безгольова серія ковалівців в матчах з динамівцями, яка тривала в чемпіонатах 381 хвилину.

· Безвиграшний серіал «Динамо» в чемпіонаті триває 3 гри (нічия та 2 поразки), а пропускний – 5 ігор (9 голів).

· Перервалася безнічийна серія «Динамо», яка тривала в чемпіонаті 8 ігор: 5 перемог та 3 поразки.

· «Динамо» 160-й раз зіграло внічию в УПЛ, в тому числі 97-й раз в гостях.

· 75-й матч «Динамо» при Мірчі Луческу в чемпіонатах: +51=14-10 м’ячі 160-57.

· 20-та нічия Динамо» при Мірчі Луческу у всіх турнірах: 14-та – в УПЛ, 1- в Кубку України та 5 – у єврокубках.

· 110-та нічия різних клубів УПЛ при Мірчі Луческу у всіх турнірах: 63-я – в УПЛ, 8 - в Кубку України, 4 – в Суперкубку України та 35 – у єврокубках.

· 5-й гол в УПЛ провів Олександр Тимчик, в тому числі 3-й за «Динамо».

· 98-й матч в УПЛ в складі «Динамо» провів Микола Шапаренко, наздогнавши за цим показником Віктора Леоненка.

· 20-й матч в статусі капітана «Динамо» провів Віталій Буяльський: 16-й – в УПЛ, 2 - в Кубку України, 1 – в Суперкубку України та 1 – у єврокубках. За цим показником Буяльський зрівнявся з Анатолієм Дем’яненко.

· 9-те в УПЛ вилучення в матчах «Динамо» та «Колоса», в тому числі 4-те динамівців.

· 1-а в чемпіонатах червона картка для Владислава Ваната – у 52-й грі.

· 71-й раз «Динамо» завершує матч в чемпіонатах України з рахунком 1:1, в тому числі 43-й раз на чужому полі.