21 жовтня 2023 15:21

Євро-2024 U-17: юнацька збірна України поступилася в третьому матчі команді Німеччини

Сьогодні, 21 жовтня матчем із Німеччиною юнацька збірна України (U-17) завершила боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024.

На старті міні-турніру в групі 3 синьо-жовті поділили очки з фінами (2:2), після чого розгромили господарів із Ліхтенштейну — 7:0.

Сьогодні у Вадуці Україна у статусі лідера групи зустрічалася з Німеччиною, і для виходу в наступний раунд відбору підопічних Володимира Єзерського влаштовувала нічия.

Перший тайм пройшов за переваги німців, які кілька разів небезпечно пробивали — зокрема, Ізекор, Оньєка, Саук. А Штанге навіть забив м'яч, щоправда, арбітр його справедливо не зарахував через офсайд.

По перерві бундестім посилила тиск, і на 53-й хвилині досягла свого — після флангового навісу Черни влучним ударом головою відзначився Ізекор. Він же ще тричі загрожував воротам Петренка. Українці ж намагалися контратакувати, але успіху це, на жаль, не принесло. Німці контролювали хід поєдинку, у підсумку досягли перемоги і посіли перше місце в групі.

Щодо збірної України, то її доля, якщо Фінляндія обіграє увечері Ліхтенштейн, вирішиться за кілька тижнів, коли завершаться міні-турніри в інших групах. Серед третіх команд далі пройдуть п'ять найкращих із 13-ти, і з одним золотим очком і різницею м'ячів 2—3 наша команда може претендувати на одну з путівок до еліт-раунду відбору.