18 жовтня 2023 20:19

Євро-2024 (U-17): юнацька збірна України розгромила однолітків із Ліхтенштейну з рахунком 7:0

Сьогодні матчем із Ліхтенштейном юнацька збірна України (U-17) продовжила боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024.

На старті міні-турніру в групі 3 синьо-жовті поділили очки з фінами (2:2), а тепер зустрічалися з господарями з Ліхтенштейну. Гра проходила на стадіоні «Шпортпарк Ешен-Маурен» в Ешені.

Українці дуже швидко здобули комфортну перевагу. Спершу Степанов замкнув передачу партнера з лівого флангу, згодом Богданов переграв кіпера блискучим ударом з далекої відстані. На 21-й хвилині Степанов оформив дубль, замкнувши головою подачу Драгана зі штрафного. Перед перервою відзначився й сам Драган, реалізувавши пенальті.

У другому таймі Степанов оформив хет-трик, розібравшись у чужому карному майданчику. Також результативним ударом зі штрафного відзначився Гармаш, а Ухань відправив м’яч у порожні ворота після прострілу партнера. У підсумку підопічні Володимира Єзерського впевнено взяли гору — 7:0.

Євро-2024 (U-17). Кваліфікаційний раунд. Група 3

Україна (U-17) — Ліхтенштейн (U-17) — 7:0 (4:0)

Голи: Степанов (5, 21, 57), Богданов (15), Драган (45+2, з пенальті), Гармаш (65), Ухань (69).

Україна (U-17): Петренко, Рибак (Бондар, 46), Третяк (Рябоконь, 68), Дігтярь (Данковський, 46), Стрільчук, Гармаш, Сорока (Озимай, 46), Драган, Денисов, Степанов, Богданов (Ухань, 46).

Ліхтенштейн (U-17): Геб, Пекораро (Уз, 65), Нігг, Джорджетта, Верлінг, Росенке (Бальбуена, 85), Концетт (Шейдль, 54), Шульц, Бек (Лінгг, 85), Ло Руссо, Зекан (Ламперт, 54).

Попереджені: Концетт (26), Верлінг (51).

Німеччина — Фінляндія — 1:1 (0:0)