24 вересня 2023 09:51

"Кращий перший тайм, який я бачив як тренер": Мічел виніс вердикт Довбику, Циганкову та Ко після перемоги "Жирони"

Головний тренер Жирони Мічел прокоментував матч шостого туру іспанської Ла Ліги проти Мальорки, у якому його підопічні перемогли з рахунком 5:3.

Українські футболісти Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли у стартовому складі Жирони та провели по 60 хвилин ігрового часу.

Довбик у першому таймі реалізував пенальті, забивши свій другий гол за іспанську команду, а після перерви зробив результативну передачу на бразильця Савіо.

Циганков відзначився у негативному плані, коли привіз пенальті у ворота своєї команди за гру рукою у штрафному майданчику на третій хвилині зустрічі.

Головний тренер Мічел залишився задоволеним грою своїх футболістів, особливо – першим таймом.

«Нам ще доведеться пройти довгий шлях. Я завжди говорю, що ми граємо для наших уболівальників, які після гри були щасливими.

Найкращий перший тайм, який я бачив як тренер в одній зі своїх команд. Зв'язок між гравцями був неймовірним, видовищним. Свою ідею гравці реалізували досконало», – цитує Мічела видання Sport.es.

Жирона провела шість матчів, набрала 16 очок і посідає друге місце у турнірній таблиці іспанської Прімери.