17 вересня 2023 08:45

Дебютний матч Гармаша за "Осієк": стала відома оцінка колишнього півзахисника "Динамо"

Український півзахисник Денис Гармаш дебютував за “Осієк” в матчі проти “Рієки”. 33-річний футболіст вийшов на заміну на 60-й хвилині. Його команда перемогла з рахунком 2:1.

Нагадаємо, нещодавно гравець покинув київське “Динамо” та приєднався до хорватського клубу.

Денис провів на полі 30 хвилин. Портал Sofascore нагородив гравця оцінкою в 6.8. Гармаш виконав 12 вдалих пасів, точність 86%, 21 раз доторкнувся до мʼяча та двічі ударив повз ворота. Через 7 хвилин після появи на полі півзахисник отримав жовту картку.

Олександр Драмбаєв, захисник донецького “Шахтаря”, який грає на правах оренди за хорватський клуб “Осієк”, також зʼявився на полі.