16 вересня 2023 15:03

ДЮФЛУ. Еліт-ліга U-17. "Динамо" – "Шахтар" 2:0

У рамках 2-го туру чемпіонату ДЮФЛУ у еліт-лізі київське «Динамо» приймало на власній базі на Нивках донецький «Шахтар».

Принципове протистояння видалося бойовим. У поєдинку, в якому моменти виникали біля обох воріт, вирішальними виявилися три хвилини в середині другого тайму. Спочатку Люсін вдало зорієнтувався у штрафному майданчику після невдалої спроби захисника «гірників» вибити м’яч та пробив точно по воротах, а згодом капітан «біло-синіх» відгукнувся на подачу з кутового та головою переправив м’яча у ворота.

У підсумку, 2:0 – важка перемога «Динамо», і «біло-сині» зі стовідсотковим доробком готуються до наступних поєдинків у чемпіонаті України.