29 серпня 2023 23:51

"Борнмут" без Забарного вирвав перемогу у "Суонсі", Кухаревич вийшов на заміну

Борнмут на виїзді вирвав перемогу у Свонсі в матчі 1/32 фіналу Кубка англійської ліги – 3:2.

Господарі відкрили рахунок на початку матчу, півзахисник Метт Граймс реалізував пенальті. Борнмут зумів відігратися лише після перерви. Девід Брукс зрівняв рахунок, а Хамед Траоре вивів Вишень вперед.

Лебеді зуміли відігратися через 11 хвилин після голу Джеймі Патерсона. Проте гості вирвали перемогу у компенсований час, відзначився Райан Крісті.

Український захисник Борнмута Ілля Забарний не увійшов до заявки на матч. Інший українець, Микола Кухаревич, вийшов на заміну у складі Свонсі, проте не відзначився результативними діями.

Борнмут посідає 16-те місце в АПЛ. Свонсі йде на 20-й позиції в Чемпіоншипі. У наступному матчі Вишні зіграють із Брентфордом українця Єгора Ярмолюка 2 вересня.