27 серпня 2023 23:50

Малиновський дебютував за "Дженоа" одразу в основі: українець допоміг новій команді на виїзді обіграти "Лаціо"

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський провів дебютний матч у складі Дженоа проти Лаціо (1:0) у рамках другого туру італійської Серії А.

Дженоа могла виходити вперед ще на 12 хвилині поєдинку. Хоан Васкес вдарив з-за меж штрафного майданчика і влучив у праву штангу. Як виявилося пізніше, чекати на голи їм було не довго.

Через чотири хвилини Матео Ретегі дістався м'яча у воротарській зоні і пробив голою. Арбітр після перегляду відео повтору не став скасовувати взяття воріт.

На 61-й хвилині вперше про себе дав знати Руслан Малиновський – українець збив біля власного штрафного майданчика суперника і отримав за це жовту картку. Через чотири хвилини після цього Чиро Іммобіле міг порівнювати рахунок на табло, але м'яч після його удару влучив у перекладину воріт Дженоа.

Фінальний свисток арбітра зафіксував сенсаційну перемогу Дженоа.