13 травня 2024 15:07

Тренер клубу з бразильської Серії D пішов у відставку у перерві матчу

Головний тренер "Бразильєнсе" Пауло Роберто Сантос звільнився з клубу в перерві матчу бразильської Серії D з "Реалом Бразиліа", повідомляє Correiro Braziliense.

Фахівцю не сподобалася критика гри команди президентом клубу під час першого тайму: команда не змогла відзначитись забитими м'ячами. Головним тренером у другій половині матчу став лікар команди Жорже Оліва.

Незважаючи на те, що команда втратила тренера у перерві, матч завершився перемогою «Бразильєнсе» з рахунком 2:1. У післяматчевому інтерв'ю Жорже Оліва відсвяткував перемогу жартом про те, що перемога була «хірургічною». Прес-служба також назвала Жорже Оліву «особливим» на честь португальського тренера Жозе Моурінью.

Наразі клуб зі столиці Бразилії очолив таблицю чемпіонату, заробивши шість очок після трьох турів.