16 серпня 2023 08:30

"Інтер Маямі" вийшов у фінал Кубка ліг: відео шикарного асиста Кривцова та ефектного гола Мессі

Інтер Маямі розгромив Філадельфію Юніон у матчі 1/2 фіналу Кубка ліг Північної та Центральної Америки, що відбувся 16 серпня (4:1).

Український захисник Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі Інтера і на третій хвилині зустрічі зробив розкішну передачу на венесуельського нападника Йозефа Мартінеса, який відкрив рахунок.

Зірковий аргентинський форвард Ліонель Мессі в середині першого тайму гарним дальнім ударом забив другий м'яч.

У компенсований до першого тайму час іспанський захисник Жорді Альба забив свій дебютний гол за Інтер Маямі та довів рахунок до розгромного.

Після перерви суперники обмінялися голами - на м'яч хавбека Філадельфії Алехандро Бедойї відповів півзахисник Інтера Давід Руїс.

Кривцов та Мессі провели на полі по 90 хвилин ігрового часу.

Інтер Маямі вийшов у фінал Кубка ліг Північної та Центральної Америки, у якому 20 серпня зіграє з Нешвіллом.

32-річний Кривцов перейшов в Інтер Маямі з донецького Шахтаря у січні та провів за американську команду 27 матчів, у яких забив один гол та зробив одну результативну передачу.

36-річний Мессі зіграв за Інтер шість поєдинків, забив дев'ять м'ячів та оформив один асист.