13 серпня 2023 17:50

Коноплянка вдруге зіграв за "Клуж": команда українця здобула вольову перемогу

Український півзахисник Євген Коноплянка провів свій другий поєдинок за румунський ЧФР Клуж, вийшовши на заміну в контрольному матчі з Германнштадтом.

Євген Коноплянка вийшов на заміну у складі ЧФР Клуж у перерві контрольного матчу проти Херманнштадта, який відбувся 13 серпня та завершився перемогою команди українця (3:2).

ЧФР Клуж пропустив два голи до 12-ї хвилини, але зміг переламати перебіг поєдинку, відіграв один м'яч у середині першого тайму і зрештою здобув вольову перемогу.

Коноплянка провів свій другий матч у складі румунської команди, але не відзначився результативними діями.

Євген дебютував за ЧФР Клуж 3 серпня у виїзному поєдинку другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій, за підсумками якого румунський клуб залишив єврокубки, поступившись турецькому Адану Демірспору (1:1 удома, 1:2 у гостях).