13 серпня 2023 10:48

Екс-захисник збірної України зганьбився у Кубку Німеччини: клуб Бундесліги вилетів від команди третьої ліги

Фото - ua.depositphotos.com

Український захисник німецького Бохума Іван Ордець зазнав фіаско разом зі своєю командою у Кубку Німеччини, вилетівши від третьолігової Армінії (2:2, 1:4 за пенальті).

У суботу, 12 серпня, Бохум поступився Армінії у серії післяматчевих пенальті та вилетів на стадії 1/32 фіналу Кубка Німеччини.

Вже на 30-ту хвилини гри рахунок в матчі був 2:0 на користь команди з третього дивізіону Німеччини. Бохум забив двічі у доданий арбітром час до першого та другого тайму, перевівши поєдинок у екстратайм.

Якщо гравці Армінії всі свої пенальті реалізували, то перші два удари футболістів Бохума виявились невдалими.

Таким чином клуб з третьої Бундесліги обіграв Бохум, який виступає в елітному німецькому дивізіоні, та вийшов до 1/16 фіналу Кубка.

Український захисник Іван Ордець провів на полі всі 120 хвилин, результативними діями не відзначився.