10 серпня 2023 22:19

Блогер: "Арбітр якийсь толєраст, два фоли киян, і дві картки. Гравця "Арісу", наприклад, за удар по грудях Попова пробачив"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі підбив підсумки першого тайму в матчі "Аріс" - "Динамо".

⁃ дуже нервовий початок, та й загалом продовження, дежавю із матчем проти Дніпра-1 (1:0) на початку року

⁃ помітно, що грати під тиском не навчені, проблем дуже багато, усе, як в першому таймі паралельного матчу дніпрян

⁃ чергові помарки від центральних захисників, це вже щось так само звичне, як зміна дня та ночі

⁃ єдина поки робоча опція - це лонгболи в глибину, бо пройти через короткий-середній під тиском задача не надто реальна із таким страхом

⁃ низька позиція Шапаренка, низька позиція Ярмоленка, багато людей стягується до мʼяча, тож рішення поставити Беніто максимально виправдане, принаймні на старті; просто подивіться на Філіпова замість Довбика, щоб зрозуміти про що мова

⁃ помітно, що й Аріс боїться не менше киян, в атаку делегують обмежену кількість гравців, підтримки півзахисту мало

⁃ арбітр якийсь толєраст, два фоли киян, і дві картки, гравця Арісу, наприклад, за удар по грудях Попова пробачив; але доки писав, то Мвондо отримав ЖК за бичку в стилі Попова

⁃ ціна поєдинку дуже висока, тому за таку обережність поки лаятися не буду, тим паче під кінець тайму найбільший переляк схоже минув, і ситуація дещо вирівнялася

⁃ з негативу поки картки Тимчика та Шапаренка, і той момент, коли Дубінчак заблокував спиною удар, тож з огляду на матчі проти Минаю та Оболоні, це прям свята переможенька