7 серпня 2023 11:22

Хосеп Гвардіола: "Матчі по 100 хвилин. Нічого не сталося, але додали 8 хвилин"

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував поразку команди в матчі за Суперкубок Англії від лондонського «Арсенала»:

Арбітр додав 8 хвилин? Це дратувало, але до цього доведеться звикати. Я відчував такі емоції не тому, що ми вигравали з рахунком 1:0, а тому, що сталося не так багато, щоб додавати вісім хвилин. Хороше питання до міжнародного керівництва – вони не радяться з тренерами та гравцями, і ми маємо миритися з цим за такої кількості ігор. Тепер матчі триватимуть по 100 хвилин. Сьогодні нічого не сталося, але було додано вісім хвилин. Час додається за забиті голи. Якщо за рахунку 4:3 на кожен із семи голів буде витрачено по 45 секунд, наступного дня о 9 ранку ми все ще гратимемо».

Основний час гри завершився з рахунком 1:1. Лондонці забили на 90+10 хвилині. У серії пенальті точніше були «каноніри» – 4:1.