28 липня 2023 19:34

Маркевич вперше за 7 років провів офіційний матч: "Карпати" перемогли "Хуст" завдяки голу екс-хавбека "Металіста"

Львівські Карпати під керівництвом головного тренера Мирона Маркевича розпочали сезон 2023/24 в українській Першій лізі з домашньої перемоги над Хустом (1:0).

Обидва клуби агресивно розпочали цей поєдинок, що вилилося вже на п'ятій хвилині у жовту картку для гравця Хуста Вадима Мердєєва.

Далі ініціатива перейшла до підопічних Мирона Маркевича. На 23-й хвилині львівському клубу вдалося відкрити рахунок у цьому матчі. Євген Підлепенець обіграв кількох гравців Хуста і завдав точного удару по воротах суперника з меж штрафного майданчика - 1:0.

За дев'ять хвилин до кінця першого тайму Вадим Мердєєв вкотре сфолив і побачив перед собою другу жовту картку, яка перетворилася для нього на червону.

Другий тайм розпочався з небезпечного моменту у Хуста. Петро Луців з лінії штрафного майданчика пробив по воротах Карпат, але м'яч влучив у перекладину.

З 76-ї хвилини у Хуста поменшало ще на одного гравця – Михайло Фляшко отримав черговий «гірчичник» і залишив поле. Для цього йому вистачило вісім хвилин.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Карпат із мінімальною перевагою.