24 червня 2023 21:26

Блогер: "Ванат ніяк не заспокоїться, тепер буде заспокоюватися в бані, відпустка можливо вже стартувала"

Блогер Михайло Смоловий підбив підсумки першого тайму матчу між Україною та Румунією на молодому Євро-2023.

Стисло після першого тайму:

⁃ румуни почали цікавіше без м’яча за хорватів, Україна вже одразу всцикалася під тиском, в Батагова звично здали нерви; минулося

⁃ потім сходив під себе вже Бражко, тривожний початок, бо перші 5-7 хвилин білдап не функціонував, попри опускання Бондаренка і Судакова

⁃ однозначно цікавіше початок матчу виглядав, ніж перший проти хорватів, більш контестний; Україна відповіла передачею Бражка на Кащука

⁃ щойно зник тиск, Україна одразу заграла в #ротаньстайл, правда, деякий час без моментів; перебіг матчу почав нагадувати минулий, але вже наша молодіжка опинилася в ролі хорватів, румуни окопалися у компактному захисті

⁃ Судаков не грав ні вінгера, ні АП, він активно приймав участь в початкових стадіях атаки по всій ширині поля, дозволяючи Вівчаренку займати ширину, Криськів ставав кимось «типу Буяльського»

⁃ на 23‘ Судаков продемонстрував власну якість в транзитному нападі, якого бракувало Криськіву в першому матчі; топовий пас, проте Кащук не виконав, після спалаху генію проти хорватів

⁃ якийсь тупуватий тиск почався від Румунії пізніше; трійка перекривала центр, але і за хорошої погоди наші рідко виходять через Бражка, обираючи «сідаючих інсайдів»

⁃ 32‘ хвилина в транзитному нападі, Криськів знову марнує атаку стерильною передачею на Вівчаренка

⁃ от нарешті Криськів показав свою чесноту, чудовий пас на Кащука, знову не туди; але наскільки ж контрастує Дмитро в розумінні гри в другій та фінальній третинах

Стисло після другого тайму:

⁃ другий тайм очікувано вже без тиску, а українці в ролі, в якій перебували хорвати в першому матчі

⁃ на поперечку Сікана, румуни відповіли ударом Альбу на 61‘

⁃ не найкращий крок зміна Криськіва, у тій фазі гри, коли збірна стоїть в позиційному нападі; зараз повторюється ситуацію матчу Україна - Мальта, де на полі багато гравців здатних віддати, але лише один, що може прийняти в небезпечній зоні

⁃ туди ж і заміни Бондаренка з Бражком, бо Очеретько з Желізком це трохи інша історія

⁃ наприкінці, усе звелося до доставки м’яча на фланг з подальшими подачами «кудись туди», але якась невідома сила таки затягнула м’яч до воріт, тому всі радіємо успіху

⁃ Ванат ніяк не заспокоїться, тепер буде заспокоюватися в бані, відпустка можливо вже стартувала у разі довгої дискваліфікації