25 травня 2023 09:05

ЧС-2023 U-20: Бразилія 6-ма голами знищила Домінікану, Колумбія у вольовому стилі перемогла Японію та вийшла з групи

Відбулись чергові поєдинки групового етапу ЧС-2023 U-20, в яких свої перемоги здобули представники Південної Америки. Читайте звіт про матчі на "Футбол 24".

ЧС-2023 U-20, груповий етап, 2-й тур.

Група C

Японія – Колумбія – 1:2

Голи: Ямане, 30 – Аспірілья, 53, Анхел Гутьєррес, 59

Група D

Бразилія – Домініканська Республіка – 6:0

Голи: Савіо, 37, Маркос Леонардо, 38, Жан Педросо, 57, Гіоване, 82, Марлон Гомес, 90+2, Матеус Мартінс, 90+3

Колумбія та Японія зустрілись в поєдинку двох фаворитів групи C – Ізраїль та Сенегал вчора розписали мирову, набравши свої перші очки на турнірі. В рахунку повели японці завдяки голу Ямане, але вже по перерві Колумбія не лише зрівняла рахунок у грі, а й вийшла вперед – голами відзначились Аспірілья та Анхел Гутьєррес. Огляд гри можна переглянути за посиланням.

Таким чином, Колумбія набрала 6 очок та гарантувала собі вихід у плей-офф, а Японія з 3 пунктами залишилась другою.

***

Бразилія ж не помітила дебютанта турніру – Домініканську республіку. Голів довелось чекати аж до 37 хвилини, коли Савіо ударом в падінні головою нарешті відкрив рахунок у зустрічі. Маркос Леонардо через хвилину подвоїв перевагу. А в другому таймі домініканці посипались – Жан Педросо, Гіоване, Марлон Гомес та Матеус Мартінс добили суперника.

Ця перемога дозволила Бразилії набрати перші 3 очки, а Домініканська республіка остання в групі з 0 пунктів, та різницею голів 1:8.