20 травня 2023 21:22

Екс-воротар "Динамо" став чемпіоном Молдови: українець в останньому турі взяв золото з колишнім клубом Вернидуба

У суботу, 20 травня, Шериф вдома обіграв Мілсамі (4:0) у матчі заключного туру чемпіонату Молдови та став чемпіоном сезону 2022/23. Команда в 21-й раз виграла цей титул.

Шерифу для виграшу титулу було достатньо зіграти внічию, проте команда зіграла на перемогу і не залишила жодних шансів своєму найближчому переслідувачу Петрокубу наздогнати себе.

У першому таймі Шериф уже тричі зміг розписатися у воротах суперника. Забивали: Амін Талаль (18-та хвилина), Мухамед Діоп (31-а хвилина) та Абдул Тапсоба (43-а хвилина).

У другій половині поєдинку остаточно добив Тамбед Бубакар. Він забив м'яч на 64-й хвилині зустрічі.

Таким чином, 4:0. Шериф підняв над собою 21 титул чемпіона Молдови. Перший чемпіонський титул був завойований у сезоні 2000/01.

Нагадаємо, що ворота Шерифа захищає український екс-голкіпер Динамо Максим Коваль. Цього сезону він провів за команду 18 матчів, у яких пропустив 16 голів, вісім поєдинків воротар відіграв «на нуль».

Також варто зазначити, що цей клуб близький до нинішнього наставника Кривбасу Юрія Вернидуба. Він очолював Шериф з 2020 по 2022 рр. і двічі приводив його до золотих медалей чемпіонату Молдови.