14 травня 2023 23:42

Малиновський допоміг "Марселю" розібратися з "Анже": українець провів на полі 90 хвилин

У неділю, 14 травня, Марсель українського півзахисника Руслана Малиновського вдома обіграв Анже (3:1) у рамках 35-го туру чемпіонату Франції.

Марсель обіграв аутсайдера Анже у 35-му турі Ліги 1.

30-річний український хавбек Руслан Малиновський вийшов на цю гру у стартовому складі та провів на полі всі 90 хвилин.

Першим у матчі забив Анже. На 28-й хвилині голом відзначився Абдалла Сіма з передачі Хімада Абделлі.

Марсель зміг відігратися за шість хвилин силами Алексіса Санчеса. Асистував йому Жонатан Клос.

На старті другої половини гри, а саме на 48-й хвилині, Димитрі Пайєт вивів Марсель уперед. Гольовий пас на рахунку Санчеса. На 77-й хвилині поєдинку остаточно закрив гру Жордан Верету, який реалізував пенальті.

Як підсумок, 3:1. Марсель зміцнив свою позицію на третьому місці у турнірній таблиці чемпіонату Франції. Від другого Ланса команду відокремлюють два пункти.