7 травня 2023 11:20

"Малиновський розчарував у цьому матчі": французькі ЗМІ незадоволені виступом українця проти "Лансу"

Французька преса оцінила дії українського півзахисника Марселя Руслана Малиновського у вчорашньому матчі 34-го туру чемпіонату Франції проти Ланса (1:2).

Учора, 7 травня, Марсель із Русланом Малиновським поступився Лансу з рахунком 1:2. Український футболіст вийшов в основі на цей поєдинок та провів на полі 76 хвилин.

Статистичний портал високо оцінив гру нашого співвітчизника у програному матчі.

Також дала свою оцінку грі Малиновського та французька преса.

MaxiFoot – 3/10

Повернувшись до команди після травми, атакуючий півзахисник розчарував у цьому матчі. Українець не завжди грав у потрібному темпі та був надто неточний технічно.

FootMercato – 4/10

Українець взяв участь у атаці у першому таймі, але пробив сильно неточно на 14 хвилині. Багато вступав у боротьбу і верхові м'ячі, але мало що виходило. Замінений на Пайєта на 76-й хвилині, який скоротив рахунок у матчі і чинив реальний тиск до фінального свистка.

So Foot – 3/10

Ми знаємо, що іноді він здатний покласти під поперечину велику цукерку, але на цьому все й закінчується. Кондитер без смаку, якого замінив трохи солодший Димитрі Пайєт.

Coeur Marseillais – 3/10

У цьому матчі українцеві довелося нелегко. Він надто часто спізнювався, втрачав м'яч та приймав неправильні рішення.

Малиновський провів за Марсель цього сезону у всіх турнірах 18 матчів і забив два голи.

Команда українця після 34-х зіграних матчів у Лізі один займає третю позицію у турнірній таблиці з 70 очками в активі.