5 травня 2023 10:40

Люк Шоу: "Брайтон" - чудова команда, яка заслуговує бути на своєму місці в таблиці АПЛ"

Захисник «Манчестер Юнайтед» Люк Шоу прокоментував поразку в матчі з «Брайтоном» (0:1) в АПЛ.

«Як казав раніше, «Брайтон» - чудова команда. Вони на своєму місці в таблиці (6-те місце - прим.), заслуговують там бути. Але якщо подивитися на наші чудові моменти в першому таймі, гра повинна була скластися набагато комфортніше для нас. Якщо забиваємо, це полегшує нам життя.

Але так бувало не тільки проти «Брайтона», а й в багатьох інших матчах сезону. Очевидно, нам немає виправдань. Я був тим, хто помилився наприкінці матчу. Приймаю цей удар, я розчарований.

Думаю, в обороні ми грали дуже добре. Але треба такі матчі догравати до фінального свистка. У нас було так багато нагод у першому таймі. Знали, що «Брайтон» збирається контролювати м’яч.

Але в першому таймі ми мали три-чотири великі моменти. І саме таким був цей сезон, коли ми не реалізовували шанси. Боремося кожного матчу», - сказав Шоу.