1 травня 2023 13:03

Колишній тренер "Шахтаря" накричав на жінку-арбітра та був вилучений: відео жорстких емоцій Каштру у Бразилії

Головний тренер Ботафого Луїш Каштру відзначився не найкращою поведінкою під час поєдинку третього туру бразильської Серії А з Фламенго (3:2).

Ботафого завдяки дублю Тікінью переміг Фламенго та очолив турнірну таблицю бразильської Серії А (дев'ять очок після трьох матчів). І це при тому, що Ботафого майже весь другий тайм грав у меншості.

Але були вони у меншості не лише на футбольному полі, а й на тренерському містку. Луїш Каштру залишив своє місце на лаві запасних після того, як влаштував бурхливі розбірки з жінкою-арбітром через вилучення свого футболіста.

Колишній тренер Шахтаря дуже активно жестикулював на адресу головного арбітра і буквально за хвилину отримав одразу дві жовті картки.

Каштру очолював Шахтар із літа 2019 року до березня 2021-го. Разом із донецьким клубом він добився чемпіонства у сезоні 2019/20. Загалом на тренерському містку «гірників» він провів 84 матчі, в яких здобув 51 перемогу, 16 нічиїх та 17 поразок.