20 квітня 2023 21:47

"Лех" без Цитаішвілі ледь не створив сенсацію з "Фіорентиною": поляки втратили шанс на півфінал Ліги конференцій після 3:0

У четвер відбулись матчі-відповіді 1/4 фіналу третього за силою єврокубку. Читайте звіт про поєдинки на "Футбол 24".

Ліга конференцій, 1/4 фіналу, матчі-відповіді

Фіорентина – Лех – 2:3 (перший матч – 4:1)

Голи: Соттіль, 78, Кастровіллі, 90+2 – Соуза, 9, Вельде, 64 (п.), Собєх, 69

Надзавданням для Леха було відіграти три м'ячі у Фіорентини. Вже на 9-й хвилині Соуза запалив надію у серцях фанатів познанців, добивши м'яч піски скидки від суперника. До перерви "фіалки" більше не дали шансів полякам, однак і самі не реалізували свої моменти. Після відпочинку Лех протягом 5 хвилин здійснив, здавалось, неможливе: Вельде з пенальті зробив рахунок 0:2 (після фолу Терзіча), а згодом Собєху залишалось влучити у порожні ворота внаслідок вдалої комбінації.

На жаль, втримати необхідну перевагу полякам не вдалось – Соттіль після розіграшу стандарту влучно добив сферу у правий кут. Вже у доданий час Кастровіллі покарав поляків за ризик, забивши другий гол Фіорентини і вивів її у півфінал (вперше з 2008 року). Грузинський півзахисник Динамо Гіо Цитаішвілі вже традиційно провів увесь матч в запасі.