17 квітня 2023 12:41

"Циганков не сяяв, як раніше": іспанська преса прискіпливо оцінила виступ вінгера з "Ельче"

Іспанські ЗМІ оцінили виступ Віктора Циганкова в поєдинку Жирона - Ельче (2:0), який зіграв у рамках 29-го туру чемпіонату Іспанії.

Віктор Циганков провів усі 90 хвилин домашньої гри Жирони з Ельче, проте не зміг відзначитись результативними діями.

Видання Mundo Deportivo похвалило 25-річного вінгера за допомогу партнерам у створенні небезпечних моментів у цій грі.

«Українець завжди створює своїми діями якийсь креатив. Він генерував небезпеку та давав команді гарний початок атаки», – написали журналісти.

L’esportiu вважає, що у матчі з Ельче Циганков виглядав гірше, ніж у минулих матчах.

«Він не блищав, як раніше, але робив свій внесок у гру. У першому таймі він не зміг позбутися опіки Джона та Клерка. У другому таймі він почував себе більш комфортно і був близьким до того, щоб забити в контратаці», – зазначили автори.

Видання Sport поставило українцю оцінку 7/10 за гру. Журналісти наголосили на невеликій кількості гостроти від Циганкова біля воріт суперника.

Він міг забити на підборі, але Джон вирвав м'яч в останній момент. Мав дуже малий вплив в останній третині поля», – підсумували експерти.

Зазначимо, що у десяти матчах за Жирону Циганков забив три голи і зробив три результативні передачі.