5 квітня 2023 23:42

Півфінальний матч Кубка Нідерландів, у якому "Фейєноорд" приймає вдома "Аякс", був припинений на 62-й хвилині за рахунку 2:1 на користь гостей. Причиною для зупинки послужив дикий вчинок одного з уболівальників - він запустив на поле предмет, який влучив у голову півзахиснику "Аякса" Даві Классену.

Матч між "Фейєноордом" і "Аяксом" було перервано через фаната, який розбив голову гравцеві гостей Классену  - изображение 1

Усе почалося зі сварки капітанів двох команд Душана Тадича та Оркуна Кьокчю, які ледь не побилися біля бокової лінії, зав'язалася бійка. Классен, який перебував трохи осторонь від групи гравців, раптом дістав удар невідомим предметом по потилиці (судячи з фото і відео, це була запальничка, кинута з трибун).

Півзахисник упав на газон, а потім встав і підбіг до арбітра. Розгорілася дискусія, в кульмінації якої тренер "Аякса" Джон Гейтінга вийшов на поле, щоб відвести гравців у роздягальню. Пізніше гру було продовжено.