13 березня 2023 10:15

"Краще не їсти багато шоколаду". Де Лігт — про обіцяну Зоммером вантажівку солодощів

Захисник мюнхенської «Баварії» Маттейс де Лігт пожартував на тему обіцянки воротаря баварців Яна Зоммера, який сказав, що подарує нідерландцю вантажівку швейцарського шоколаду за його порятунок у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з французьким «ПСЖ» (2:0).

«Чи залишив мені Зоммер вантажівка із шоколадом, як обіцяв? Ні, поки що ні (сміється). Зараз ми знаходимося в хорошій формі, так що краще не їсти багато шоколаду. Цей тиждень був дуже важливим для нас. Ми здобули перемог над «ПСЖ» та «Аугсбургом». Зараз ми у чвертьфіналі Ліги чемпіонів, продовжуємо грати у Кубку Німеччини, знаходимося на вершині Бундесліги. Для нас це важливо», - наводить слова де Лігта Sport1.

Нагадаємо, Зоммер зробив помилку в першому таймі матчу-відповіді з «ПСЖ», м'яч летів у порожні ворота після удару гравця парижан, проте де Лігт встиг винести м'яч зі стрічки.