26 лютого 2023 08:21

"Куртуа клоун. Поставте Луніна": фанати "Реала" зненавиділи бельгійця за пропущений гол у дербі з "Атлетико"

Фото - ua.depositphotos.com

Вболівальники Реала після нічиєї своєї команди з Атлетіко (1:1) обрушилися з критикою на голкіпера Тібо Куртуа. Багато хто бажає бачити у воротах команди у наступних матчах Андрія Луніна.

Реал у домашньому матчі не зміг здобути перемогу в дербі над Атлетіко. Вершкові пропустили першими на 78-й хвилині від Хосе Хіменеса, який забив після подачі зі штрафного, проте через сім хвилин відігралися завдяки голу Антоніо Рюдігера.

Ця втрата очок теоретично може допомогти Барселоні відірватися від Реала у чемпіонській гонці на десять очок. Каталонцям завтра потрібно буде обіграти на виїзді Альмерію.

Фани Реала, роздратовані таким станом справ, обрушилися з критикою на Тібо Куртуа, звинувачуючи його в поганій грі, зокрема в моменті з пропущеним голом. Багато хто згадував йому його минуле в Атлетико, за яке він виступав з 2011 по 2014 рік.

Manuel: «Навіть Буну у Севільї краще, ніж Куртуа»;

Manu Navarro: «Який клоун Куртуа. Він говорить про невеликий фол під час голу Атлетико. І він заявляє, що гравець суперника не може скаржитися на порушення правил на ньому»;

Juann: «Антифутбол від Куртуа»;

John HONESTY: «Куртуа пора заткнутися, а то він починає дратувати»;

Pasion: «Таке відчуття, що Куртуа продовжував сьогодні допомагати Атлетико»;

No juego contra el Madrid: «Не сумніваюся, що Куртуа сьогодні є найогиднішим гравцем Реала»;

Bidibabidibu: «Куртуа неймовірний. Він ще й сперечається з арбітром».

Деякі фани виступали за те, щоб у воротах вершкових грав 24-річний український голкіпер Андрій Лунін.

KOBBY _ TJAY: «У наступному матчі я хочу бачити Луніна»;

Marcus97: «Лунін повинен почати наступну гру»;

JgSnEaKeRsLoVeR: «Я розумію, що чемпіонат вже нікому не потрібний. Так ставте Луніна!

Luka: «Куртуа ніякий після чемпіонату світу, дайте нам Луніна»;

Chris Perez: “Нам потрібні нові надії. Куртуа вже не є гравцем світового класу, а Лунін протирає штани на лаві».

Нагадаємо, що Лунін цього сезону провів за Реал 11 матчів, в яких пропустив дев'ять голів. Чотири гри він відіграв «на нуль».