20 лютого 2023 16:56
1

"Я фанат Мессі, але він абсолютно нічого не зробив - не захищався, не робив правильних передач. Повна порожнеча". Доменек про гру Лео в матчі з "Ліллем"

Раймон Доменек розкритикував гру Ліонеля Мессі у матчі проти «Лілля».

"ПСЖ" виграв матч 24-го туру Ліги 1 з рахунком 4:3. Аргентинець відзначився голом зі штрафного на 95-й хвилині.

«Що можна сказати про цей матч? Через 20 хвилин або півгодини він [Крістоф Гальтьє] повинен зняти Мессі, який був примарний. А я фанат Мессі. Але він нічого не зробив.

Він захищався, не робив правильних передач. Нічого. Повна порожнеча. Іноді він поганий, але у цій грі була повна порожнеча. Але він [Гальтьє] залишив Мессі на полі, і той чудовим чином врятував їх на останній хвилині, забивши зі штрафного.

Але це найгірше для тренера. Тому що він знає, що в грі Мессі не приніс йому ніякої користі. Але як він тепер надійде? Як він скаже Мессі, щоб той повертався до оборони? Щоб він хоча просто перемістився, просто повернувся. Навіть цього немає», – сказав колишній головний тренер збірної Франції L'Equipe.

Месси не полузащитник,а полуфорвард! С его ростом,это саме то!