9 лютого 2023 08:17

Тен Хаг про 2:2 з "Лідсом": "Неприпустимо так починати дербі, МЮ не був готовий до битви. Я сказав про це у перерві, і ми пропустили 2-й гол відразу після нього"

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Хаг підбив підсумки гри з «Лідсом» (2:2) в АПЛ.

«Можна сказати, що ми здобули очко, тому що це здорово - відігратися в дербі з 0:2. З іншого боку, не можна так починати дербі. Потрібно бути готовими до битви, а ми не були.

Це перше, про що я сказав у перерві. Сказав, що треба переконатись, що ми готові. І в другому таймі ми відразу пропустили гол – це по-справжньому розчаровує.

Ми знову зіграємо через кілька днів, і те, що ми здатні перемогти, якщо гратимемо. у свій футбол, надихає. І ми маємо перемогти. Але потрібно зберігати концентрацію протягом всього матчу.

За останні 20 хвилин ми створили дуже багато моментів, але реалізація була не такою гарною. Треба діяти біля воріт холоднокровніше», – сказав тен Хаг.