28 листопада 2022 21:20

Тренер збірної Кореї: "Навіть нічиєї з Ганою я був би незадоволений"

Тренер збірної Кореї Сержіу Кошта, який входить до штабу Паулу Бенту, оцінив матч 2-го туру групової стадії ЧС-2022 із командою Гани (2:3). Нагадаємо, наставник південнокорейської збірної вже після фінального свистка отримав від арбітра зустрічі червону картку.

"У першому таймі ми контролювали перебіг матчу, але в якийсь момент втратили концентрацію. Перший гол все різко змінив. Лише після перерви змогли повернутися у гру. Але все одно програли.

Вважаю такий результат несправедливим. Навіть нічиєю я був би незадоволений. Ми точно заслуговували на перемогу", - заявив Кошта, якого цитує Reuters.

2 грудня збірна Південної Кореї в заключному матчі групової стадії ЧС-222 зіграє з командою Португалії, а Гана з'ясує стосунки з Уругваєм.