18 вересня 2022 21:27
3

"Стандард" розгромив "Брюгге" Яремчука, автор третього м'яча отримав курйозне вилучення

Льєзький "Стандард" приймав сьогодні на своєму полі "Брюгге" Романа Яремчука.

Цього тижня "Брюгге" розгромив "Порту" на виїзді з рахунком 4:0, проте у внутрішній першості події складалися інакше.

Рахунок на 30-й хвилині красивим дальнім ударом відкрив Циркельнагель, у атаці у відповідь гарний момент упустив Яремчук.

У середині другого тайму Циркельнагель відзначився ще красивішим м'ячем - вінгер обіграв двох суперників у штрафному майданчику і з гострого кута вразив ціль.

Примітно, що обидва рази данцю асистував Баліквіша. Він же став автором третього м'яча, після чого зірвав із себе футболку та залишив поле за друге попередження.

Роман Яремчук провів на полі годину, після чого було замінено. На 71-й хвилині на полі з'явилася ще один український "збірник" Едуард Соболь.

"На 71-й хвилині на полі з'явилася ще одна українська "збірник" Едуард Соболь"