31 серпня 2022 21:50
1

Таловеров прямою червоною підставив "Слован", не дозволивши своїй команді на деякий час очолити чемпіонат Чехії

Слован Ліберець на виїзді зіграв унічию із Сігмою (1:1). Український центральний захисник синьо-білих Максим Таловеров став однією із центральних постатей поєдинку, але, на жаль, відзначився з негативного боку.

Футболіст вшосте поспіль вийшов у старті Слована, причому у грі, в якій вирішувалося перше місце після перших турів чеської ліги.

У першому таймі команда українця програвала 0:1, але в другій половині зустрічі зусиллями нападаючого Дениса Вишинського вдалося зрівняти рахунок.

Слован міг відіграватися, але зрештою сам мало не пропустив у меншості більше одного м'яча. Підвів свою команду Таловерів. На 69-й хвилині 22-річний захисник отримав пряму червону за те, що збив суперника.

Для українця це друга червона картка у кар'єрі. Зустріч завершилась 1:1.

Після п'яти турів Слован посідає четверте місце чемпіонату. Перший рядок за Вікторією. Нагадаємо, що Таловеров належить Славії, але перебуває в оренді до грудня 2022 року.