19 серпня 2022 12:56

У "Зорі" на перегляді екс-гравець "Цюріха" та "Леванте"

Луганська «Зоря» продовжує вести пошук нападаючого. Як стало відомо zaryalg.com, у команді знаходиться потенційний новачок, який уже встиг провести матч у складі «чорно-білих» на навчально-тренувальному зборі в Польщі та відзначитися забитим голом. Йдеться про нападаючого клубу «Блау-Вайсс» та збірної Гани Рафаеля Двамена.

Починав кар'єру у клубі «Ред Булл Гана». У 2014 році перейшов до молодіжної команди австрійського «Ред Булл Зальцбург». На професійному рівні дебютував у складі «Ліферингу» (фарм-клуб «Ред Булла») 18 липня 2014 року в матчі другої австрійської ліги проти клубу «Хартберг», в якому вийшов на заміну на 83-й хвилині замість Ніколи Доведана. Влітку 2016 року перейшов до іншого клубу ліги «Аустрія Лустенау», за яку провів 20 матчів та забив 18 голів. 27 січня 2017 року підписав контракт із «Цюріхом». У «Цюріху» він мав, мабуть, найкращий етап у кар'єрі, - він у 51 матчі забив 21 м'яч і підняв над головою кубок Швейцарії. Потім був період в Іспанії, де він виступав за «Леванте» та «Сарагосу». Усього за кар'єру зіграв 138 матчів, забивши в них 57 голів.

За збірну Гани дебютував 11 червня 2017 року у матчі відбіркового турніру Кубка африканських націй 2019 проти збірної Ефіопії (5:0), у якому відзначився дублем.

Володар Кубка Швейцарії: 2017/18