14 серпня 2022 11:04

Екс-динамівець забив у другому матчі в Туреччині поспіль: команда Ракицького продовжує перемагати

Український центрбек Ярослав Ракицький допоміг Адана Деміспору розгромити Сіваспор у матчі другого туру турецької Суперліги. Українець провів повний матч.

Поєдинок на New Adana Stadium завершився впевненою перемогою господарів із рахунком 3:0. Ярослав не лише допоміг команді зіграти на нуль, а й заробив жовту картку, як і у дебютному матчі проти Гірсерунспора.

Початок розгрому поклав хавбек Юнес Бельханда. Екс-футболіст Динамо відкрив рахунок у матчі під завісу першого тайму. Марокканець забиває за клуб у другому матчі поспіль.

Після перерви голи на свій рахунок Генрі Оньєкуру та Девіда Акінтола. Дует з Нігерії допоміг команді поряд із чинним чемпіоном Трабзонспором набрати максимум очок після двох турів у Суперлізі.

22 серпня Адана Деміспор у рамках третього туру чемпіонату Туреччини проведе виїзний матч проти Фенербахче.

Нагадаємо, Ракицький у липні підписав із Демірспором контракт на один сезон із можливістю продовження ще на рік.