7 квітня 2022 21:50

Ліга конференцій: українці допомогли своїй команді піднести міні-сенсацію у Роттердамі

Тарас Качараба та Максим Таловеров зіграли за Славію у поєдинку проти Фейєнорда у чвертьфіналі Ліги конференцій, пише zbirna.com.

Празька Славія у першому поєдинку 1/4 Ліги конференцій у Роттердамі зустрічалася з Фейєнордом. Обидва українці «слов'ян» вийшли у стартовому складі своєї команди.

Максим Таловеров відіграв 66 хвилин, а Тарас Качараба весь матч. Наші співвітчизники не відзначилися результативними діями, але допомогли гідно виступити у протистоянні із фаворитом.

Більше того, Славія піднесла міні-сенсацію. У другому таймі вона вела з рахунком 2:1, але потім пропустила два м'ячі. Проте потім на п'ятій компенсованій хвилині все ж таки врятувала поєдинок – 3:3.

Такий результат залишає «слов'янам» непогані шанси на вихід до півфіналу. Матч-відповідь відбудеться 14 квітня в Празі.

Ліга конференцій. 1/4 фіналу. Перший матч

Фейєнорд (Нідерланди) – Славія (Чехія) – 3:3 (1:1)

Голи: Сіністерра (10), Сенесі (74), Кекчу (86) – Олайїнка (41), Сміття (67), Траоре (90+5).

Сьогодні відбудуться ще три матчі 1/4 фіналу Ліги конференцій.