29 березня 2022 17:24

Іран обіграв Ліван у матчі відбору на ЧС-2022

У матчі 10-го туру азіатського відбору ЧС-2022 збірна Ірану приймала національну команду Лівану. Зустріч відбулася на стадіоні «Азаді» у Тегерані (Іран) та завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

На 35-й хвилині зустрічі рахунок відкрив іранський нападник Сердар Азмун. Результативну передачу дав захисник Мохаммадхоссейн Канаані. На 72-й хвилині форвард Аліреза Джаханбакш зміцнив перевагу збірної Ірану в рахунку, забивши гол після передачі Канаані.

Збірна Ірану набрала 25 очок та посідає 1-е місце у турнірній таблиці групи А азіатського відбору ЧС-2022. Ліван (6) – на 5-му місці. Нагадаємо, іранська національна команда вже гарантувала собі вихід у фінальну стадію чемпіонату світу 2022 року у Катарі.