21 січня 2022 08:27

"Атлетик" вибив "Барселону" з Кубка Іспанії

В рамках 1/8 фіналу Кубка Іспанії "Барселона" програвши "Атлетика" і вилетіла з турніру.

Основний час завершився з рахунком 2:2. Клуб з Більбао відкрив рахунок вже на 2-й хвилині матчу. Однак в середині першого тайму каталонцям вдалося зрівняти рахунок. "Атлетик" знову вийшов вперед на 86-й хвилині, а "Барса" в компенсований час перевела гру в екстра-тайми. В кінці першої 15-хвилинки "Атлетик" реалізував пенальті і цього вистачило для виходу в 1/4 фіналу турніру.

"Атлетик" - "Барселона" 3:2

Голи: Муніаін, 2 - 1:0, Ферран Торрес, 20 - 1:1, Мартінес, 86 - 2:1, Педри, 90 - 2:2, Муніаін (пен), 105 - 3:2

"Атлетика": Агирресабала, Де Маркос (Лекуэ, 105), Мартінес, Вівіан, Берчиче (Баленсіага, 90), Дані Гарсія, Весга (Ноласкоайн, 117), Рауль Гарсія (Беренгер, 79), Сансет (Вільямс, 52), Вільямс (Саррага, 110), Муніаїн.

"Барселона": тер Стеген, Піке, Араухо, Альба, Бускетс, Педрі (Брейтвейт, 105), Гаві (Де Йонг, 61), Дані Алвес, Жуджла (фаті, 61; Дест, 96), Еззальзулі( Ніко Гонсалес, 46), Ферран Торрес.