30 грудня 2022 15:04

Воротар "Арсеналу" розповів, скільки грошей знайшов на полі під час гри з "Лідсом"

Воротар "Арсеналу" Аарон Ремсдейл розповів про поведінку вболівальників "Лідса" в матчі 18-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому "каноніри" перемогли з рахунком 4:1.

"Після нашого першого голу на поле полетіли пляшки та інші речі, наприклад, запальнички. Я відсунув їх убік. Але потім на мене полетіли гроші! Я дивлюся і бачу монету в £2. Я такі збираю, тому підняв. Також були однофунтові монети і 50 пенсів. Я став їх збирати і складати поруч зі своїм рушником. У перерві переклав всі зібрані гроші в рушник і втік в роздягальню.

Починається другий тайм. На мене знову летять предмети. Перед пенальті в наші ворота фанати кинули на поле електронну сигарету. Я сказав Калвіну Філліпсу: "Ваші фанати, мабуть, дуже багаті". У підсумку я зібрав на поле £17 (€20. — прим. "Чемпіонату")", - розповів Ремсдейл в подкасті Бена Фостера.