3 листопада 2021 08:47

Дібала - про перемогу над "Зенітом": "Такий вечір був “Ювентусу" просто необхідний"

Нападник "Ювентуса" Пауло Дібала прокоментував перемогу над "Зенітом" (4: 2) у матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів. Аргентинець у цій зустрічі зробив дубль і віддав гольову передачу.

"Вважаю, що, ризикуючи, легше забивати і це нормально. Чим більше гравців біля воріт суперника, тим вище шанси їх вразити. Гадаю, ми добре відіграли в атаці: ми могли забити ще кілька разів. Такий вечір нам був просто необхідний. Ключовою якістю стало терпіння, оскільки ми добре грали в першому таймі і потрібно було зберігати спокій. Нам це вдалося, і другий тайм теж вийшов успішним.

Ми з Моратою - як брати, так що я був дуже радий, що віддав йому той пас. Він хотів сьогодні забити, і я радий, що йому це вдалося», - цитує Дібалу прес-служба УЄФА.

"Зеніт" з 3 очками займає 3-є місце в таблиці групи Н. "Ювентус" (12 очок) очолює квартет.