2 жовтня 2021 23:02

Юрій МАКСИМОВ: "Есеола? Давайте забудемо вже"

Юрій Максимов не став відповідати на питання про Адерінсона Ессеоле, який прийшов в команду в літнє міжсезоння і зіграв всього 23 хвилини в УПЛ. Після цього гравець був відправлений в дубль і Максимов на нього більше не розраховує.

«Що ви все Ессеола Ессеола? Давайте забудемо вже".

На запитання про переможний матч Юрій Вільєвич відповідав більш охоче.

«Чому стали забивати тільки після перерви? Ми і в першому таймі добре грати. Не було зауважень, всі старалися. У них теж команда хороша: грають від оборони, захист дисциплінований. І футболісти хороші. Цей команда На виїзді з «Динамо» - лідером чемпіонату зіграла 1:1. Це про чимось говорить. Після того, як ми забили нам стало легше. Була боязнь, коли забили. Могли і 1: 1 зіграти, але забили другий і третій гол».

«Чому не було Якубу? Він отримав на тренуванні серйозну травму-спину смикнувши. Він різкий футболіст, пішов за м'ячем і смикнув спину. Тепер лікувавши.

Амількар Коджови? Ми завжди молоді даємо шанс. Хто ним користується - залишається в команді. Він додає в дублюючому складі» - сказав Максимов.

Після 10-ти турів в активі "Ворскли" 21 очко і третє місце в чемпіонаті.