24 вересня 2021 23:26

"Баварія" перед зустріччю з "Динамо" в меншості обіграла "Гройтер Фюрт"

Фото - Depositphotos.com

У Фюрті на стадіоні "Ронхоф Томас Зоммер" завершився матч 6-го туру німецької Бундесліги. "Гройтер Фюрт" приймав "Баварію".

Зустріч завершилася впевненою перемогою гостей-3: 1. Мюнхенці відкрили рахунок вже на 10-й хвилині, відзначився Томас Мюллер. На 31-й хвилині перевагу "Баварії" збільшив Йозуа Кімміх.

На початку другого тайму гості залишилися в меншості, пряму червону картку отримав Бенджамен Павар. Незважаючи на це, "Баварія" зуміла довести рахунок до великого. На 68-й хвилині Себастьян Грісбек відправив м'яч у власні ворота.

У кінцівці "Гройтер Фюрт" зумів піти від великої поразки. На 88-й хвилині Седрік Іттен відіграв один м'яч.

"Баварія" лідирує в Бундеслізі. Мюнхенці набрали 16 очок у шести турах, вони випереджають "Вольфсбург" на три очки, але "вовки" провели на матч менше. "Гройтер Фюрт" замикає турнірну таблицю, набравши всього одне очко.

НІМЕЧЧИНА-Бундесліга. 6-й тур
24 вересня 2021, п'ятниця.

"Гройтер Фюрт" 1:3 "Баварія"
Голи: 0:1 Мюллер – 10' 0:2 Кімміх – 31' 0:3 Грісбек – 68' (автогол) 1:3 Іттен-87'

Видалення: ні / Павар – 48'