17 сентября 2019 13:47
Роман САНЖАР: "Адаптация проходит хорошо, поехали с помощником в центр, выпили кофе"

Головний тренер ФК "Карпати" Роман Санжар став гостем програми "Реальний футбол" на телеканалі НТА.


ПРО АДАПТАЦІЮ У ЛЬВОВІ...


"Адаптація проходить добре, хоча, мабуть, лише після матчу проти "Ворскли" у мене з’явився вільний час. Ми з помічником поїхали в центр, випили кави та подивились на красу Львова".


ПРО СВІЙ ПРИХІД НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА "КАРПАТ"...


"Безумовно, я читав, що писали в Інтернеті. Але я розумію, що всі ці розмови з'являються внаслідок того, що в людей недостатньо інформації. Тому вони свої висновки роблять на основі того, що почули по телебаченню чи прочитали в Інтернеті. Якби було так як казали, то я б зрозумів невдоволення людей, але було інакше. Жодних перемовин з жодною людиною з керівництва "Карпат" я не вів, до того часу, коли мені зателефонував спортивний директор клубу Олег Бойчишин, а це сталось після матчу "Десна" – "Карпати". Багато казали, що я був на матчі "Карпати" – "Маріуполь", але це також неправда. Коли мені зателефонував Бойчишин, то я запитав чи влагоджено всі питання з Олександром Чижевським, він відповів ствердно, і вже після цього ми розпочали перемовини".


ПРО ЗАВДАННЯ В "КАРПАТАХ"...


"Найважливіше завдання – це змінити стиль гри. Звісно, метою є потрапляння до першої шістки, а також розвиток молоді".


ПРО ПІДГОТОВКУ ДО МАТЧУ З "ВОРСКЛОЮ" ТА САМ ПОЄДИНОК...


"Складність полягала в тому, що були відсутні гравці, яких викликали до збірних. Також було чимало травмованих футболістів. Збірники приїхали за два дні до гри, тому потрібно було їх швидко ввести в курс справи, те саме стосується гравців, які перебували у лазареті. Великий плюс в тому, що в нас дуже талановита молодь, яка нам багато в чому допомогла. Психологічний стан, який був перед матчем та на початку гри, десь нас затиснув. Хлопці готувались дуже відповідально, всі максимально працювали на тренуваннях та повністю їм віддавались. В перерві ми підкорегували тактичні моменти, але їх було не багато. Я намагався більше завести команду та підняти їм настрій, адже коли зайшов до роздягальні, то всі були засмучені та з опущеними головами, проте добре, що все налагодилось у другому таймі, і гравці проявили бажання та самовіддачу".