9 июля 2018 18:49
6
Официальное заявление ФФУ относительно ситуации, которая сложилась вокруг Домагоя Виды

Федерація футболу України, як і мільйони українських уболівальників, обурена початком цькування гравця національної збірної Хорватії з футболу та колишнього гравця ФК «Динамо» (Київ) Домагоя Віди, яке почалося з Росії після того, як він оприлюднив відеопривітання «Слава Україні!».


У цій ситуації ми займаємо чітку і безкомпромісну позицію: футболіст, який багато років виступав за легендарний український клуб та заслужив шану його вболівальників, має право висловити вдячність та повагу до України та наших уболівальників! Жодні дисциплінарні правила ФІФА не містять норми, яка б забороняла такі дії.


Гасло «Слава Україні!» є привітанням, вшануванням пам’яті загиблих, патріотичним символом незалежності, свободи та волелюбності українського народу, а також гаслом, яке часто використовується українськими вболівальниками для підбадьорювання своїх команд під час матчів. У той же час це гасло не містить жодного негативного чи образливого змісту, як і інші подібні гасла, наприклад, «Слава Хорватії!» чи «Слава Франції!».


Зважаючи на це, Федерація футболу України та її президент Андрій Павелко вважали за необхідне підтримати Домагоя Віду та оперативно направили звернення до ФІФА з відповідним поясненням щодо гасла «Слава Україні!», а також до УЄФА з проханням підтримати позицію ФФУ у ФІФА. На численні прохання журналістів та вболівальників додаємо копію цих звернень.


Від імені всієї футбольної спільноти України висловлюємо Домагою Віді подяку за публічний прояв поваги до України та вітаємо з виходом збірної Хорватії до півфіналу чемпіонату світу-2018.

А почему нет упоминания про Вукоевича???
Хорватия возьмет этот ЧМ и после финального свистка Вида скажет "Слава Украине!"
Павелка, ты ли это? ))
На счет своей оперативности павелка загнул. Это еще вчера должно быть опубликовано. Ну хоть поздно, чем никогда.
Павелко є членом дисциплінарного комітету ФІФА. Своєю заявою він пішов проти колективного органу. Цікаво ФІФА тепер його виключить з складу комітету за особисту думку, яка не відповідає прийнятій заяві?
Щось в лісі здохло!!! А де ж "футбол поза політикою", чи не накаже Хутін Павелка и всю його шоблу?)