11 листопада 2014 15:20

"Риу Аве" разгромил "Академику"

Суперник київського «Динамо» у наступному турі Ліги Європи провів черговий матч своєї національної першості.

У десятому турі чемпіонату Португалії «Ріу Аве» приймав команду «Академіка» з Коімбри.

Гра у Віла-ду-Конді зібрала на «Ештадіу ду Ріу Аве» 1,300 глядачів і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 3:0. У першому таймі дублем відзначився Ахмед Хассан Кока – на 36-й та 40-й хвилинах, а по перерві довершив розгром Укра (на фото), який забив на 65-й хвилині.

Цю гру команда Педру Мартінша провела у такому складі: Кассіо – Нуну Лопеш, Вілаш-Боаш, Марсело, Пінту – Вакасо (Абало, 86), Тарантіні, Укра, Дієго Лопес (Ренан, 83), Зеєгелар (Дель Валлє, 74) – Кока.

Після десяти турів «Ріу Аве» посідає сьому сходинку із таким доробком: п’ять перемог, дві нічиї та три поразки, різниця м’ячів – 19:10.

Перед грою з київським «Динамо» «Ріу Аве» проведе два матчі: 16 листопада у Кубку португальської ліги прийме «Чавес», а 23 листопада у Кубку Португалії також на своєму полі зіграє з «Олівейренсе». Зустріч «Динамо» та «Ріу Аве» на «Олімпійському» відбудеться 27 листопада.